Magnetukai

Gaminame įvairius magnetukus, kurie limpa prie metalinių paviršių, pavyzdžiui šaldytuvo ar automobilio. Tai puiki reklaminė priemonė priminti apie save, savo produktus ar tiesiog prisiminti gražiausias Jūsų aplankytas vietas, gimtadieniu ir pan.

Mes gaminame:
Paprasti magnetukai;
Magnetukai – kalendoriai;
Magnetukai – vizitinės;
Magnetukai – padėkos ar diplomai;
Magnetukai – bloknotai;
Magnetukai su nuotraukomis;
Magnetinė reklama ant automobilių.

Galite užsisakyti įvairių dydžių reklaminius magnetukus su Jūsų įmonės logotipu, teikiamomis paslaugomis, parduodamomis prekėmis.

Taip pat galite pasigaminti suvenyrinius magnetukus su Jūsų mėgstamais vaizdas ir palinkėjimais. Tokie magnetukai džiugins Jūsų klientus ir visada primins apie Jus.

Magnetukai su nuotraukomis puiki priemonė priminti apie save, savo prekes. Kadangi spauda kokybiška, magnetukai atrodo labai tikroviškai ir gražiai.

Magnetukai – kalendoriai puiki reklaminė priemonė, kuri gerai tarnaus visus metus. Tai magnetukas, kuris limpa prie įvairių metalinių paviršių, prie kurio priklijuotas kalendorinių lapelių blokas. Kalendoriuje galite pažymėti Jums aktualias dienas – gimtadienius, vardadienius, šefo gimtadienį, vaikų gimtadienius ir vardadienius ir pan.