Dizainas - maketavimas

Maloniai nustembame išvydę kūrybingai ir estetiškai sukurtą brošiūrą, bukletą, lankstinuką ar vizitinę kortelę. Kas patraukia mūsų dėmesį? Originali idėja, išskirtinis dizainas, kūrybingas idėjos įgyvendinimas? Taip, būtent visa tai ir suteikia spaudiniui gyvumo, daro jį įspūdingą ir patrauklų. Siekdami kuo efektyviau užtikrinti klientų sėkmę, kiekvienam siūlome išskirtinio dizaino idėjas, tuo nustebindami Jūsų konkurentus, kolegas bei klientus. Mes tikime, jog kiekviena įmonė yra verta turėti savo originalų logotipą, savitą reklamos dizaino bruožą, pardavimo išskirtinumo liniją.

Orientacinės maketavimo darbų kainos (nurodytos kainos nėra tikslios – darbų kaina gali kisti priklausomai nuo Jūsų poreikių ir projekto sudėtingumo).

Vizitinės kortelės
Vienpusė (4+0) – 7 eur
Dvipusė (4+4) – 10 eur

Skrajutės
A6, A5, DL, A4 – vienpusės (4+0): nuo 15 eur;
A6, A5, DL, A4 – dvupusės (4+4): nuo 20 eur.

Lankstinukai
A5, A4, A3 formatai (4+4): nuo 30 eur.

Plakatai,  Rroll’up stendai
nuo 25 eur.

Firminiai blankai, užrašų blokeliai
nuo 20 eur.

Logotipo kūrimas:
3 variantai –  150 eur.

Visų darbų kainos derinamos individualiai. Jos priklauso nuo darbo pobūdžio, sudėtingumo, variantų gausos, bei pateiktos informacijos. Kainos pateiktos EUR be PVM.

Kasdien besikeičianti rinka verčia mus išsiskirti iš konkurentų reklamos produktų įvairove, nes tik taip esame pastebėti. Tai verčia pasitempti, nuolat tobulėti. Kviečiame pas mus, apsilankykite! Mes išklausysime ir įsigilinsime į Jūsų norus, pageidavimus. Sukursime Jums tokį produktą, kuris ne tik atspindės Jūsų įmonės veiklą, bet juo galėsite gėrėtis kaip puikiu estetiniu reginiu.