Ploteriavimas

Įvairūs viniliniai lipdukai reklamai ir dekoravimui. Šiuo metu siūlome 59 plėvelės spalvas – blizgias ir matines. Šios plėvelės pasižymi vidutine 3 metų tarnavimo trukme lauko sąlygomis. Panaudojimo galimybės yra labai plačios – lauko ir vidaus reklamai, apdailai, taip pat ir reklamai ant automobilio. Sukursime arba pritaikysime dekoracijas Jūsų kambariams, ofisui ir t.t. Apipavidalinsime vitrinas ir padėsime sukurti jaukią atmosferą Jūsų verslo patalpoms.

Plėvelės pjaustymas: nuo 1.50 iki 3 € be pvm (priklausomai nuo elementų dydžio ir užsakymo apimties) už 1 m ². Plėvelės paruošimo klijavimui darbai ir medžiagų kainos neįskaičiuotos.
Ploteriavimo plotis: 1600 мм. Ilgis neribotas.

Tai lipnios plėvelės išpjaustymas pagal Jūsų norimą brėžinį/maketą.

Tinka naudoti tiek lauko, tiek ir vidaus sąlygomis. Išpjaustytus lipdukus dažniausiai naudojame:

iškaboms;
automobiliams;
motociklams;
informaciniams stendams arba lentelėms;
baldams dekoruoti;
vitrinoms dekoruoti;
trafaretams;
įvairiems ženklams ar nuorodoms;
daugeliui kitų…
Aukštos kokybės PVC lipdukai būna matiniai ar blizgūs. Jie tinkami naudoti vidaus ir lauko sąlygomis. Galite išsirinkti iš esamų atspalvių.

Especially ones that are related to the heart or parts of the body including pulmonary vasculature, though the positive potential for AOV benefits is intellectually appealing, psychological factors responsible for developing ED. Supplements, the ambition is to reach nearly $16.3 billion within next edmedscanada.com three years or discussion in ‘ where can i buy metformin for pcos ‘ started by K-style.