Pristatymas

Užsakymus galite atsiimti iš „Kauno reklama“ bustinės adresų: Drobės g. 62, Kaunas. Darbo dienomis 8:30-17:00. Tai Jums nieko nekainuos. Užsakymo pagaminimo būseną galite patikrinti prisijungę prie savo paskyros tinklalapyje.

Jūsų pagamintą produkciją galime išsiųsti į bet kurį Lietuvos miestą. Lietuvoje produktas Jus pasieks per 2-3 darbo dienas, po užsakymo apmokėjimo ir pagaminimo. Gamybos terminas nurodytas prekės aprašyme.

Nemokamas prekių atsiėmimas KAUNE (iš Kauno reklama bustinės)

Kaina: Nemokamai.

Trukmė: Atvažiuokite atsiimti prekę gavę pranešimą SMS žinute bei el. paštu iš Kauno reklama UAB, kad Jūsų prekė paruošta atsiimti. Užsakytas prekes būtina atsiimti per 5 darbo dienas po mūsų patvirtinimo.

Vieta: Kauno reklama bustinė adresų Drobės g. 62, Kaunas.

Dėmesio: prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo, arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir mūsų darbuotojui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).

Prekes pristatomos nurodytų adresų (Kurjeriu per Omniva tarnyba)

Kaina: 5 EUR. Į Kuršių Neriją pristatymas kainuoja 40 EUR, nepriklausomai nuo užsakymo sumos. Didesnio svorio siuntoms (virš 10 kg) galimas papildomas pristatymo mokestis.

Trukmė: Jei užsakymas pagamintas iki 12 val., prekės pristatomos jau kitą darbo dieną. Apie numatomą siuntos pristatymo laiką kurjeris informuos klientą telefonu arba SMS žinute.

Vieta: Pristatoma tiesiai klientui nurodytu adresu darbo dienomis.

Prekių į užsienį pristatymas derinamas susisiekus su mumis el. paštu: info@kaunoreklama.lt . Pristatymo mokestis priklauso nuo siuntos svorio bei pasirinktos šalies, į kurią bus siunčiama siunta. Primename, kad pristatymo išlaidos nėra įtrauktos į kaunoreklama.lt e-parduotuvėje nurodomas prekių kainas. Jei turite klausimų dėl prekių pristatymo, prašome kreiptis: el. paštu info@kaunoreklama.lt, telefonu: +370 37 331777 darbo dienomis nuo 9:00 iki 16:00 val.